Asist Patent Hakkında
Asist Patent Hakkında
Yeni fikirlerin güvenilir asistanı

Asist Patent, sınai mülkiyet alanında edindiği tecrübeler ve deneyimler çerçevesinde yetiştirdiği vekiller ve danışman kadrosu ile toplumsal sınai mülkiyet bilincinin geliştirilmesi, rekabetçi ortamın inovatif düşüncelerle yapılandırılması ve ekonomik büyümenin yönlendirilmesi konusunda hizmet veren danışmanlık şirketidir.

Şirket değerlerinin yurtiçi ve yurtdışında korunması, sınai haklarının tescil süreçlerinin yönetilmesi ve yönlendirilmesi, müvekkillerin süreçler dahilinde bilgilendirilmesi, rakiplerle olan uyuşmazlıkların çözümü, patent ofisleri nezdinde temsil edilmesi konularında geniş yelpazede hizmet sunma anlayışı benimsenmiştir.

Bursa , İstanbul ve Amerika’ da ki ofislerimiz ile müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Yurt içindeki marka, patent, tasarım ve diğer hizmetleri Türk Patent Enstitüsü nezdinde işlem yapmaya yetkili marka ve patent vekilleri ile, yurt dışı işlemlerinde yurt dışındaki iş ortaklarıyla, hukuki işlemlerde birlikte çalıştığımız avukatlarımız ile ilkeli, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla yerine getirmekteyiz.

Asist Patent yurt içinden yurt dışına yapılan tescil ve takip işlemleri konusunda verdiği hizmetlerin yanında ayrıca yurt dışından gelen ulusal başvuru ve koruma taleplerini de uzman ve deneyimli kadrosu ile ifa etmektedir. Şirketlerin ürettiği fikri değerlerinin ulusal ve uluslararası arenada korunması, takip edilmesi ve buna bağlı olarak pazarlama güçlerinin geliştirilmesi temel prensiplerimiz içerisindedir.

Asist Patent Limited Şirketi

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilgi Almak İçin Formu Doldurun. Biz Size Ulaşalım.
Online Randevu


Müşterilerimiz
Gelişmelerden haberdar olun: