Yurtdışı Operasyon Sorumlusu
Yurtdışı Operasyon Sorumlusu

Asist Patent, sınai mülkiyet alanında edindiği tecrübeler ve deneyimler çerçevesinde yetiştirdiği vekiller ve danışman kadrosu ile toplumsal sınai mülkiyet bilincinin geliştirilmesi, rekabetçi ortamın inovatif düşüncelerle yapılandırılması ve ekonomik büyümenin yönlendirilmesi konusunda hizmet veren danışmanlık şirketidir. 

Bu pozisyonun sorumlulukları.

Asist Patent bünyesinde Bursa Merkez Ofis' de görevlendirilmek üzere Marka ve Patent Yurt dışı Sorumlusu olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

Yurt dışı müşterilerin bilgilendirilmesi konusunda görüşmeler yapmak. 

Bu pozisyona başvuru için gereklilikler.

Tercihen Lisans Mezunu İyi Derecede İngilizce Bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hâkim, Planlama, organizasyon, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Temsil yeteneğine sahip yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek

Asistpatent ailesinin bir üyesi olmanın faydaları

Müşteri değerlerine sahip çıkan çalışanların şirket kültürünü benimsemesi ile bu yönde eğitilmesi, geliştirilmesi ve toplumsal değer yaratan gruplar arasına dahil edilmesini ilke edinen şirketimiz, şirket değerlerine olduğu kadar kendi değerlerine de önem veren entellektüel ve mutlu insanlarla çalışmayı hedeflemektedir. Başarının bireysel değil grup olarak elde edilebileceği gerçeğini kabul eden insan kaynakları yaklaşımımıza göre, personel seçimi belirlenmiş görev tanımları ve statüler dahilinde yapılmaktadır. Doğru göreve doğru insan mantığı ile mutlu ve başarılı çalışanlar yaratılacağına inanıyoruz. 

Bu işe başvur!
CV'nizi yükleyin
Aktif İlanlar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilgi Almak İçin Formu Doldurun. Biz Size Ulaşalım.
Online Randevu


Müşterilerimiz
Gelişmelerden haberdar olun: